niedziela, 11 marzec 2018 18:40

DO 5 RAZY SZTUKA

Dzień 1 – wieczorek poetycki

Poniedziałek 05.03.2018 r. - grupa uczniów SP2 w Drawsku Pomorskim ciężko pracuje, by dokładnie o godzinie 10.00 powitać gości na oficjalnym rozpoczęciu projektu, którego są autorami i realizatorami. Młodzież zadbała o ciepły klimat i miłą atmosferę, tak by wszyscy zebrani czuli się komfortowo, prezentując wiersze ulubionych poetów lub swoje własne.

środa, 07 marzec 2018 15:59

2 marca 2018 roku uczniowie klasy 7c: Alan, Amadeusz, Adam, i Mateusz odwiedzili  II grupę 3 latków w przedszkolu przy ulicy Chrobrego. Uczniowie przeczytali dzieciom krótkie opowiadanie, a następnie zorganizowali i przeprowadzili gry i zabawy. Przedszkolakom szczególnie podobała się zabawa w „Żabki i bociana”.

Na koniec wszystkie dzieci dostały książeczki do poczytania w domu przez rodziców oraz słodycze. Następna wizyta w grupie 4-5-ciolaktów.

Projekt realizowany jest z Budżetu Młodzieżowego „Inkubator Pomysłów” realizowanego przez p. Tomasza Walkiewicza

Opiekunami uczniów w tym projekcie są; p. Urszula Sobczyk i p. Teresa Szpadzińska

czwartek, 16 listopad 2017 21:04

Dokumenty do Budżetu Młodzieżowego