Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim

Image

Projekty archiwalne

I Drawskie Forum

24 września 2010 odbyło się I Drawskie Forum Równać Szanse. Na 36 zaproszonych gości w obradach uczestniczyło 18 osób. Byli to przedstawiciele instytucji wspierających rodzinę: MGOPS, CPR, PUP, Starostwa Powiatowego, Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz przedstawiciel Urzędu Miejskiego, dyrektorzy i pedagodzy szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum, Przedstawiciel PAFW, Prezes LGD ,,Partnerstwo Drawy”, Prezes Stowarzyszenia PARASOLKA. Niestety zawiedli przedstawiciele Sądu Rodzinnego, Policji oraz jednej ze szkół ponadgimnazjalnych.

Otwarcie ścieżki zdrowia

W dniu 22 czerwca 2010 roku miało miejsce uroczyste otwarcie drawskiej ścieżki zdrowia, która powstała wzdłuż Promenady Piastowskiej. Prace na ścieżce prowadzone były w okresie od 1 czerwca 2009 roku do dnia 20 czerwca 2010 roku  w ramach projektu „Aktywni zostawiają ślad” laureata Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse” 2009 współfinansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności i Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Montowanie stacji ćwiczeń

Zdjęcia przedstawiają uczestników projektu "Aktywni zostawiają ślad" podczas montowania stacji ćwiczeń.

 

 

Spotkanie w Bornem Sulinowie

W dniach 21 i 22.05.2010r. w Bornem Sulinowie w ramach "Programu Równać Szanse 2009" odbyło się spotkanie integracyjno-edukacyjne młodzieży. W spotkaniu uczestniczyły dwie grupy. Pierwsza realizująca projekt "Odlotowo, ale zdrowo" z Radacza i Juchowa (koordynator Elżbieta Niepelt), a druga z Drawska Pomorskiego - projekt "Aktywni pozostawiają ślad"(koordynator Urszula Chilko).

Sprawozdanie z działalności

od października 2009 do kwietnia 2010r.
13 października 2009 przewieźliśmy do Zakładu Drzewnego pana Henryka Donieckiego zakupione w Nadleśnictwie drewno na stacje ćwiczeń, które wykonamy i zamontujemy na rekonstruowanej przez nas ścieżce zdrowia - złożenie drewna.
Od 16 października 2009 rozpoczęliśmy pracę przy stacjach ćwiczeń.
© 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SurmaCreation.
Panel nauczyciela.