Podaj dłoń - tworzę siebie i świat

Drodzy uczniowie – młodzi mieszkańcy Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie.

Od 1 września 2008 wraz z nowym rokiem szkolnym wkracza w Wasze życie projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Twórcy projektu „Podaj dłoń - tworzę siebie i świat” są pewni, że wspólnie możemy wiele zmienić – spędzić razem czas na zajęciach sportowych, plastycznych, tanecznych, odkryć uroki teatru, obserwować przyrodę, poznawać otaczający nas świat. Celem projektu jest zwiększenie Waszych szans podjęcia w przyszłości nauki w szkołach ponadgimnazjalnych, na wyższych studiach, zdobycia dobrego zawodu i po prostu lepszego jutra.
Jako gospodarz miasta i gminy wspólnie z radnymi dążymy do poprawy gospodarczego i społecznego wizerunku naszego miasta i gminy. Dokładamy wszelkich starań, aby baza szkół była coraz lepsza – remontujemy placówki oświatowe, budujemy nowe obiekty sportowe.
Liczymy, że w proponowanym przedsięwzięciu każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pragnę, aby wiedza, którą zdobędziecie poprzez udział w projekcie przełożyła się na Waszą lepszą przyszłość.
Zachęcamy do udziału

Burmistrz
Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie
Zbigniew Ptak