Oddział przedszkolny "0":

  • Dorota Schwalbe
  • Marlena Frankowska - Losekoot
  • Joanna Skibińska
  • Mirosława Wilga

Nauczanie wczesnoszkolne:

  • Adrianna Karow - wych. 1a
  • Teresa Szpadzińska - wych. 1b
  • Agata Maciejewska - wych 1c
  • Agnieszka Wesołowska - wych. 2a
  • Dorota Wojciechowska - wych. 2b
  • Agnieszka Wardęga - wych. 3a
  • Anna Czerwińska - wych. 3b
  • Elżbieta Czerwińska - wych. 3c

Nauczyciele języka polskiego:

  • Julita Dąbrowska - Motyl - wych. 7b
  • Izabela Mackiewicz - wych. 6a
  • Eliza Korycka - wych. 4b
  • Magdalena Hnat - wych. 5c

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • Marlena Frankowska-Losekoot
  • Agnieszka Łuczak
  • Małgorzata Mróz
  • Joanna Skibińska

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Teresa Szpadzińska
  • Joanna Wieczorek
  • Anna Kozera - wych. 8a
  • Tomasz Sawka - wych. 7a

Nauczyciele historii i WOS:

  • Anna Jarosz - wych. 6b
  • Bernardyna Walaszkowska
  • Janusz Walczak

Nauczyciele matematyki:

  • Aneta Dobrowolska
  • Bożena Zabawa - wych. 5b
  • Mariola Jędrzejewska
  • Beata Kusiak - wych. 6c

Nauczyciele fizyki:

  • Magdalena Bącal - Holak - wych. 8c

Nauczyciele chemii:

  • Urszula Sobczyk

Nauczyciele geografii:

  • Agnieszka Grajcewicz - wych. 5d

Nauczyciel biologii:

  • Dagmara Lebiedź
  • Urszula Sobczyk

Nauczyciel przyrody:

  • Dagmara Lebiedź
  • Elżbieta Czerwińska

Nauczyciele informatyki:

  • Sylwia Walerowicz - wych. 4a
  • Wioletta Wróbel

Nauczyciele plastyki:

  • Violetta Katarzyńska

Nauczyciel muzyki:

  • Anna Gudziejewska - wych. 5a

Nauczyciele zajęć technicznych:

  • Sylwia Walerowicz

Nauczyciele religii:

  • Barbara Klimczak
  • s. Jolanta Styczyńska

Nauczyciel etyki:

  • Anna Gudziejewska

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

  • Magdalena Bącal - Holak

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

  • Łukasz Zawiła - wych. 8b

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Agnieszka Lipińska - wych. 7c
  • Mirosław Małecki
  • Marta Kwiatkowska
  • Anna Bilińska
  • Łukasz Zawiła

Nauczyciele świetlicy:

  • Aneta Targus
  • Sylwia Zielińska

Nauczyciel biblioteki:

  • Wioletta Kowalewska

Pedagog szkolny:

  • Krystyna Plich
  • Anna Wojtkiewicz