×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1490
poniedziałek, 17 grudzień 2018 06:21

Turnieje piłki ręcznej

W dniach 30.11-01.12.18 drużyna piłki ręcznej dziewcząt rozpoczęła zmagania w cyklu Wojewódzkiego Turnieju Miast 2018/2019. Tym razem gościliśmy w SP wDobrzanach (dwa zespoły z CKS Szczecin, Politechnika Koszalin, Rega Bierzwnica, UKS Dobrzany, UKS Drawsko). Nasze dziewczęta zajęły III miejsce.

W dniu 8.12.2018 dziewczęta uczestniczyły w IV Turnieju Mikołajkowym w Świdwinie. W turnieju brały udział: UKS Rega, UKS Drawsko, SP 17 Koszalin, SP Mielno, SP Mirosławiec. Nasze zawodniczki zdobyły I miejsce. Aleksandra Czekaj została królową strzelców, Daria Nicia najlepszą bramkarką turnieju i Katarzyna Staszewska najlepszą zawodniczką drużyny. Dziewczęta odebrały medale, puchar i nagrody od zawodniczek z ekstraklasy piłkarek ręcznych Politechniki Koszalińskiej. 

Skład drużyny:

Aleksandra Czekaj " Hepi" 

Daria Nicia " Puma"

Alicja Sanpruch "Dżindżer" 

Natalia Capek "Gwiazdka" 

Małgorzata Wojnarowska "Margarita"

Katarzyna Staszewska "Karino"

Zuzanna Skorupa "Hod Dog"

Magdalena Wanagiel "Madzia"

Martyna Kruczyk "Martysia"

Aleksandra Bochat "Tasak"

Kinga Ankiewicz "Puszu"

Katarzyna Rdzanek "Katrina"

Julia Bednarczyk "Dżulka"

Galeria

{gallery}1490{/gallery}