×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1489
czwartek, 29 listopad 2018 06:09

Wizyta klasy 2c w przedszkolu

Od września w klasie 2c realizowany jest program „Z książką za pan brat” mający na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów klasy drugiej oraz zachęcanie do sięgania po książki.

W ramach programu 29 listopada uczniowie z klasy 2c odwiedziła przedszkolaków z grupy „Żabki” w przedszkolu przy ul. B. Chrobrego. Julia, Nadia, Piotrek, Kuba i Hubert przeczytali młodszym kolegom baśń pt. „Calineczka”. Drugoklasiści chętnie zaprezentowali przedszkolakom umiejętność płynnego, głośnego czytania. 5-cio latki z zaciekawieniem słuchały historii Calineczki, a w ramach podziękowania pięknie zaśpiewały piosenki o tematyce zimowej. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie klasy 2c obiecali młodszym kolegom, że za jakiś czas do nich wrócą z kolejną, ciekawą baśnią.

Serdecznie dziękuję uczniom za zaangażowanie, a także ich rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci.

Wychowawca:

Anna Czerwińska

Galeria

{gallery}1489{/gallery}